Pánské a dětské šaty

Pánské šaty

Půjčovna šatů nabízí nejen svatební oblečení pro ženicha (např. smoking), ale i - zákazníky velmi žádanou službu - zapůjčení klasického obleku na pohřeb. I tyto smutné události patří ke koloběhu života a oblek pro pietní príležitost se pak shání ze dne na den. Je možné zapůjčit i košili a vázanku.

Pánské šaty Pánské šaty Pánské šaty Pánské šaty

Dětské šaty

Družičky v roztomilých šatičkách a elegantní mládenci dodají Vaší svatbě líbeznost a vykouzlí úsměvy na tvářích všech svatebčanů. Půjčovné za dětské družičkovské šaty a mládenecké obleky se pohybuje mezi 300 Kč a 700 Kč.

Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty Dětské šaty

2011 - 2014 © Rischa Blansko, tel.: 608 965 363, e-mail: info@salonrischa.cz » webdesign www.jak.cz