Svatební šaty

Kdy a jak vybírat svatební šaty?

S plánováním svatby začněte 6 až 8 měsíců předem. Plánujete-li svatbu na vyhledávané termíny - červen, září, nebo atraktivní datum (např. 11.11.2011), začněte i dříve. Přijdete-li sama, nebo s doprovodem záleží na Vás. Ani ženicha "nevyženeme", chcete-li svatební šaty vybírat společně. Doprovod Vám může ze zkoušení šatů pořídit fotodokumentaci - poslouží Vám ke snadnějšímu výběru v domácí pohodě, nerozhodnete-li se pro ty pravé hned na 1. zkoušce.

Kdy a jak vybírat svatební šaty?

Závazná objednávka je zajištěna složením zálohy - 50% z půjčovného. Vybíráte šaty pro jeden z nejdůležitějších dnů Vašeho života, kdy na Vás budou upřeny objektivy kamer a fotoaparátů, aby zachytily a zdokumentovali tuto mimořádnou událost pro další generace Vaší nové rodiny. Těšíme se na Váš zájem o krásné modely svatebních šatů pro štíhlé, boubelky i nastávající maminky.

Strana: 1 / 2 / 3

Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty

Strana: 1 / 2 / 3

2011 - 2014 © Rischa Blansko, tel.: 608 965 363, e-mail: info@salonrischa.cz » webdesign www.jak.cz